Zakwaterowanie

Sprawdź dostępność!
Krótki opis apartamentów

W naszym obiekcie znajdą Państwo 5 komfortowych apartamentów mogących pomieścić od 2 do 4 osób. Każdy z nich zaaranżowany został w innej tonacji kolorystycznej – znajdą tu coś dla siebie miłośnicy zarówno różu, mięty i lawendy, jak i wanilii oraz błękitu. Każdy z apartamentów wyposażony jest w ręczniki (50×95), pościel, bezprzewodowy Internet oraz telewizor.

Warunki zakwaterowania

Minimalny okres, na jaki można wynająć apartamenty to:

W okresie sylwestrowym- 5 dób

W sezonie zimowym (do zakończenia ferii) – 5 dób

Podczas trwania  promocji Free Ski – 2 doby

W sezonie letnim – 2 doby

W SEZONIE ZIMOWYM NIE REALIZUJEMY POBYTÓW JEDNODNIOWYCH

W miesiącach VI-IX istnieje również możliwość zakwaterowania na 1 dobę za dopłatą 50 zł do ceny głównej. Kwota pobytu jednodniowego płatna 100% z góry (przelewem na konto).

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 11:00.

Godzinę przyjazdu oraz sposób odbioru kluczy należy uzgodnić z właścicielem najpóźniej dzień przed przyjazdem, jako, że obiekt nie posiada recepcji.

Warunkiem zakwaterowania jest wpłata zaliczki w wysokości 30% kwoty za cały pobyt. Uiścić należy ją w przeciągu 3 dni od momentu zgłoszenia rezerwacji. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z noclegów.

Rozkład apartamentów

Obiekt posiada dwa główne wejścia. Od strony torów znajduje się wejście do apartamentów ulokowanych na parterze (Różany oraz Lawendowy), natomiast od strony ogrodu do pozostałych apartamentów (Waniliowy, Miętowy i Błękitny). Wewnątrz budynku nie ma możliwości  bezpośredniego przejścia z parteru do pokoi ulokowanych na piętrze.

*Poniższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.